| MusicMakesmeSmile a întrebat:

Vreau si eu poze cu tutoriale de tot felul, de par, de unghii, de coafuri etc..Dau funda ^^.

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Bună.
Găseşti pe site-ul acesta o mulţume de tutoriale. =)
Uite aici este site-ul : http://weheartit.com/search?utf8=%E2%9C%93&ac=0&query=tutorials&commit=

O zi bună.

| Bris a răspuns:

Pai ...intri pe facebook si scrii'' zodia mea'' si la albume gasesti tot felul de poze in legatura cu ziodiile ( dar sunt si poze puse intrul albu doar asa fara nici o legatura cu zodiile ). Sunt poze cu pantofi.bijuterii. multe coafuri si freze si suvite, enorme poze cu unghhi pictate super interesant.(mai gasesti si pe ''zodia ta'' si mai sunt si la''feeia detine controlul'' la albumul trucuri unde iti arata cum sa-ti faci unghira astfel incat sa arate ca si cu ai avea ziar pe unghiilaughing arata fainwinking.

| Geo07 a răspuns:

Il GasesSty pe Nexus Desktop