| biank_6401 a întrebat:

vreau un sfat su o idee.am parul cret si as vrea sa imi fac un breton subtire pe care sa il intind mereu, tin sa mentionez ca parul meu este foarte des si din cauza lungimi nu este nici prea cret. as vrea sa stiu daca nu cimva este prea demodat ceea ce vreau sa fac si daca da mi-ar prinde bine unele idei din partea voastra.va multumesc!

7 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Mai bine du-te la un salon, aici pe acest site sigur nu sunt hairstilisti!

| alice_5598 a răspuns:

Si eu am parul cret.Si am breton. Mi-l indrept si restul parului ramane cret. E foarte frumos si am vzut la mai multe persoane asta.
Dar cum zicea si Klaudyu iti poti lua si din lungimea parului pentru ca astfel se face si mai cret si mai frumosbatting eyelashes

| t0xic1girl a răspuns:

Am o colega cu parul cret...si are breton si ii sta chiar nasolstraight face. si. l indreapta dar... ii sta chiar foarte nasol.eu te sfatuiesc sa nu-ti faci. poate dupa o sa regreti

| pithicot a răspuns:

Eu zic ca este ok...happy

| sofia_kiss a răspuns:

Eu cred ca nu iti va sta bine, mai bine l-ai scurta putin dar sa nu iti faci breton.

| Sylx a răspuns:

Ai putea sa-l scurtezi putin, ti-ar sta destul de bine si in felul asta ar fi si mai usor de aranjat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anu asta se poarta bretooon :X:X
daca iti faci breton si il vrei drept intindetti si tot parul ar st aiurea ca bretonu sa fie drept si restul cret. eventual in partea de jos ar merge c bucle mari happy