| valentina2728 a întrebat:

Buna ziua, am nevoie neaparat de niste informatii. Exact acum o lună si ceva, mi-am luat un inel de la Swarovski, este acela "Attract Soul" mentionez ca materialul este:
cristale, placat cu rodiu, zirconiu si am observat ca pe acel metal care vine pe deget a inceput sa se ia culoarea de pe el…ca si cum ar fi inceput sa "rugineasca".
Ce-mi recomandati sa-l pot repara?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Să mergi cu el de unde l-ai luat, are garanție.

| vatadezahar24 a răspuns:

Are garanție, trebuie să mergi cu el de unde l-ai achiziționat

| Secretarulanonim a răspuns:

Are garanție, unde îl poți schimba, repara sau îți poți lua altceva de acei bani.Eu am avut o Brățară tennis care avea închizătoare căzută, mi-au dat înapoi suma, iar eu am mai pus bani și mi-am luat un ceas pe care îl doream de mult.