| claudia_9460 a întrebat:

as vrea sa pun o intrebare celor care poarta oochelari sau au cunostinte in domeniu. Cam cat costa o pereche de lentile cu dioptrie in jur de -1? Ma intereseaza doar pretul lentilelor. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| VORTEX a răspuns:

Depinde si de magazin dar este in jur de 150-200 lei cred.

3 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

Depinde. sunt mai multe feluri de lentile. normale, antireflex, si care se innegresc la lumina.
cam in jur de 50-60 lei lentila

| emiliagrosu a răspuns:

Cred ca depinde si din ce localitate esti... in Constanta, o pereche de lentile din plastic, cu antireflex, costa de la 70 de lei in sus.

| Inna30 a răspuns:

Daca esti din bucuresti lentilele costa un pic mai mult de la 80-85 lei in sus...winking