| Bibuu09 a întrebat:

azi mi-am cumparat o stiucluta de "Violet de gentiana" si as vrea sa ma fac asa cum a fost Antonia. Vreau sa stiu cum se procedeaza, trebuie sa il diluez sau se da asa direct pe parul uscat sau umed? Va rog sa imi spuneti numai cei care stiu sigur cum se face. Multumesc anticipat dau funda :*
P.S: Asa vreau sa ma fac:https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| 1999claudia1999 a răspuns:

Direct pe parul umed iti va iesi exact asa iti spun din propria experienta funda?