| intrebareintrebatoare03 a întrebat:

Bună ziua! Imi poate oferi cineva o parere despre crema solara Cocosolis? La tub.
Vad peste tot reclame cu aceasta pe la influenceri si m-ar interesa sa stiu daca merita pretul.
Mentionez ca am pielea foarte alba si sensibila, de obicei nu reusesc sa ma bronzez...
Puteti sa-mi recomandati alte creme solare pentru bronz?

Răspuns Câştigător
| haileewatson a răspuns:

Recomand produse dermatologice: Avene, La Roche Posay, Vichy, Uriage, etc. si neaparat sa aiba SPF in ele.

Am incercat uleiul de bronz cu SPF 50 de la Bioderma si a fost foarte bun.