| Costin_Ştefana_1989 a întrebat:

Buna Ziua! Stiti brand-uri noi romanesti de haine?

1 răspuns:
| BroSafarii a răspuns:

"Brandurile noii generatii"
Poate prin urmatoarele numerotate se afla si branduri mai "old" dar care arata si sunt in continuare printre fruntase!
MLH, Musette, Ivatherm, Etic Lady’s Fashion, Cărturești, I.D Sarrieri, PNK Casual, Lashez, Nissa, Rhea Costa.

Mai noi de 2010-11 nu cred ca sunt, sau nu sunt apreciate, sau... probabil nu au avantajul pe care altele le au, acela de a fi cunoscute.

Printre cele enumerate mai sus, firme romanesti toate, au ajuns majoritatea de a fi cunoscute in lumea intreaga.
Succese!