| Alee23 a întrebat:

Bunaa :d ce parere aveti despre balsamul placenta de la kallos? ajuta la cresterea parului? la intarire? astept raspunsuri...

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca te referi la astahttp://www.google.ro/......tp?/imgres
ajuta la regenerarea si fortificarea parului, il repara cat de cat daca este traumatizat dupa decolorari sau placa/ondulator, mie mi se pare ca face minuni, imi lasa parul matasos si stralucitor.La pretul asta merita sa-l incerci.

| edamelda a răspuns:

foarte bun. Eu il folosesc de 2 ani si crede-mă isi face efectul. Ajută la crestere si opreste la caderea parului in plus il face si mai moale.