| blackandpurple a întrebat:

Bunaa! In curand am banchetul. Am o rochie neagra destul de simpla si pantofi rosii. Am parul brunet si ochii negri si nu stiu cum sa ma machez, astfel incat sa nu abuzez de negru.De asemenea vreau ceva mai subtil. Cateva sugestii si niste poze, daca se poate?

5 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Nu te machia

| capricc a răspuns:

Incearca un machiaj de zi iluminator http://fucsia.ro/machiaj-de-zi-iluminator-video/ cu tuse fine de tus doar pe ploape superioara si accent crescut pe iluminare si pometi

| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Fond de ten, dar nu exagerat, fard crem, rimel si ruj rosu.

| PinkPoison a răspuns:

Ai putea incerca un machiaj clasic, tus, mascara, ruj rosu si sprance definite.

| nusestie123 a răspuns:

Incearca un natural. Fond de ten iti recomand Clarins (sephora, 200 lei), un Blush maro, rimel pentru alungire si volum, fard nude, si putin tus( o dunga subtire) o sa revin si cu o poza in comment