| AndreeaTh a întrebat:

Bunaa. Stie cineva unde gasesc in Constanța lănțișor cu nume care sa nu se inegreasca sau sa nu rugineasca? Si cam cat costa?

1 răspuns:
| vmalex21 a răspuns:

Pai daca vrei sa nu cocleasca sau sa nu rugineasca trebuie sa fie confectionat dintr-un metal nobil precum aurul sau argintul.Gablonturile alea de 5-10 lei bucata sunt facute din metale ordinare si pot fi si periculoase prin continutul de nichel.Inoxul ar mai fi o varianta.Incearca prin magazine de bijuterii sau prin magazine online.