| KittyPinker a întrebat:

Bunaa TPU!
imi dati ceva idei de cum sa'mi fac parul? am breton si restul lung, inscarit.
cum mi'ar sta daca l'as face cu placa firele de jos si cu ondulatorul cele de sus? fundawinkingnormallaughing

2 răspunsuri:
| Denisa_7218 a răspuns:

Buna! Eu cred ca ar fi bine sa nu ti-l faci cu placa ca ti-l arzi.Mai degraba lasa-ti bretonul asa si faci cu ondulatorul restul! fundita?

| Alinnutza07 a răspuns:

Poti sa ti-l faci cu spuma dar sati lasi bretonul drept. intins cu placa si incearca ce ai zis tu. poate o sa iti stea bine noi nu stim cu arati tu. Poti sa ti-l faci ondulat.