| alex544 a întrebat:

Ca sa ma bronzez mai bine fara sa ma ard cu ce trebuie sa ma dau? Autobronzant sau crema de protectie?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AwaZoh98 a răspuns:

Crema de protectie = ofera protectie
Autobronzant = solutie care-ti ofera un bronz fara sa necesite interventia soarelui
Did you understand? laughing

| xCrazyGirl a răspuns:

Autabronzant fiind ca crema de protectie te protejeaza ca sa nu te pronzezi

| KrEaThYvE a răspuns:

Autobronzantul si crema de protectie n-au nicio legatura. autobronzantul e pentru momentul in care vrei sa arati bronzat si NU AI TIMP SA STAI LA PLAJA, in timp ce crema de protectie e pentru CAND STAI LA SOARE, ca sa nu te inrosesti, sa te bronzezi frumos.

| artagonlord a răspuns:

Crema de protectie=NU TE BRONZEZI
auobronzant=TE BRONZEZI
LMC.

| vlad20003 a răspuns:

Ar trebuie sa iti dai cu crema solara si sa stai mult timp in apa ca sa ai un bronz frumos... (in cazul in care te duci la mare)

| JustAHalfOfDevil a răspuns:

Crema de protectie si apoi cu ulei de plaja. Asa o sa ai un bronz uniform si o sa te prinda repede happy

| cipriannaaa a răspuns:

Sunca!

| AnaMaria262 a răspuns:

Autobronzantul nu este acelasi lucru cu protectie solara! daca vrei sa te bronzezi bine si fara sa te arzi foloseste o protecte mai mica la crema de protectei. Sper ca te-am ajutat! :*