| ranonim a întrebat:

Cam cat costa un Casting Crème Gloss?

Răspuns Câştigător
| zuzualina a răspuns:

La mine e 25 lei

| ranonim explică (pentru zuzualina):

Mersi :*

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

Npc kiss

Poate fi mai scump sau mai ieftin, la mine așa găsesc fața de alte orașe.

| ranonim explică (pentru zuzualina):

Nu cred ca variaza pretul mai mult de 1-2 lei in plus sau in minus

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

Maxim 30 lei... cu aproximație 35... să zicem 40 lei laughing. Să te pregătesc, doar 50 lei, maide fițe 100 lei :d

| ranonim explică (pentru zuzualina):

Pai daca e s-o luam asa. intr-un mall de fite cred ca o gasesti cu 100 de lei laughing)

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

Poate și mai mult laughing. Pentru una Like a piți

| ranonim explică (pentru zuzualina):

Pai costa asa mult pentru ca au particule de aur, dar nu stim noi laughing de asta iese blondul asa intens laughing

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

Eh, particule de aur 24K, argint, foaarte mult sclipici pentru un luciu, plus alte particule de nuanțe ca să iasă un blond frumos. rolling on the floor

| ranonim explică (pentru zuzualina):

Ce mai ce. gasesti perle acusi prin tuburi rolling on the floor)

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

:-o Cremă de perle... voi fi prima care va cumpăra.
VR3u s Fiu foARt3 ShinnYY p3ntRU Yubyy M3U K s ma plack mAI muLT. rolling on the floor

| ranonim explică (pentru zuzualina):

Misto ar fi o crema cu extract de inteligenta p3ntrw f3t3l3 yntelyg3nt3 laughing))

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

O duah laughing M3rithA j Ele ajAA cV rolling on the floor

| ranonim explică (pentru zuzualina):

Sa fie wnyk4t3! rolling on the floor)

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

UnIKt3 4 yby loR rolling on the floor
Aveam eu una pe Facebook (nu prietenă cu mine, din întâmplare...nefericită întâmplare) care tot zicea la o poza sau status: DATZI LĂIC. Datzi jer. laughing

| ranonim explică (pentru zuzualina):

Aoleoo, acele specimene ar trebui eutanasiate laughing

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

Îşi mai punea câte o poza cu un bot de **** şi băga ori una ori alta. De preferaf erau: T bx... t vreau lîng mine love struckxxx. Dă mi odat un leic rolling on the floor [vreau si mine le-au corectat automat; primul era fara a]

| ranonim explică (pentru zuzualina):

Sau mai pun cate o cratima acolo unde nu e cazul laughing si cate doi de i in loc de unul rolling on the floor)

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

Î-mii plak3 cum gîndejtii k un jm33k3r. Lăic. Leic rolling on the floor rolling on the floor

Da baă j jer. laughing

| ranonim explică (pentru zuzualina):

ZT4y s4 imy fac pozica in tymp ce staw pe wekeu. laughing) si cu botyk :3

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

Îțî deu leic garanthaaat

| ranonim explică (pentru zuzualina):

700 in 7 secunde laughing)

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

Eu îs jukră: fărăă număăăăăr +))

| ranonim explică (pentru zuzualina):

Shukeryt4! $.$ rolling on the floor)

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

$$$$$$$ Am val04re. MatRe v4loariii. rolling on the floor)

| ranonim explică (pentru zuzualina):

Da da. ca acum ii si moda asta si moldoveneasca laughing)

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

Valoaria mia, valoaria mia, no are niminea rolling on the floor
Ks moarî dujmaniii jî dujmăncilii miele.

| ranonim explică (pentru zuzualina):

S moari klkty di caruta

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

Neee, s îi omoarî dujjmaniiii lor laughing Eu nu li vor moartia eu îi vreuu s viziteze şalalt lumii în luok d excursiiiile la Parîs.

| ranonim explică (pentru zuzualina):

ew swnt pr34 zgarcyt4 ca sa daw banyy pi Paris laughing

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

Zgîîîrcituliiiii! Nu ti iau di soț... sau soață... rolling on the floor

| ranonim explică (pentru zuzualina):

rolling on the floor))))))) dup si am ciordit atatea fusti pintru tini. puppy dog eyes

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

Di la gropilii dă ghunoi... Vriauuu si la Parîîs di lîng Luvru... Luvre cum o fii
rolling on the floor

| ranonim explică (pentru zuzualina):

Da' ia mai tasi tu odat ca' ma ie durerili di cap. si treshi la ceaun sh uni di o mamaliga sh las' uh parisu rolling on the floor

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

Ieeee... mă apuc diii facut coznaşiii ăia cariii îţ plac ţîie.

| ranonim explică (pentru zuzualina):

(avem tenelovela de acumrolling on the floor) ) fai cu multa shiocolata disheie la 1 lieu

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

Da da like a Jose Armando rolling on the floor Să pajti ferişîît.
Jî sî nubtii îndopi cu coznaci.

| ranonim explică (pentru zuzualina):

Nu cu cozonashi. cu pasca rolling on the floor

| zuzualina a răspuns (pentru ranonim):

O fo buni? Chă dii când nom mai bârfiit...
Am fu ocupatî cu ixaminiliii aisteaa...

39 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Intre 25 si 30 lei