| BubleeessxD a întrebat:

Cam cat costa un set din ala cu forme pentru. a face unghiile french?laughing funda.

Răspuns Câştigător
| Patrăţel a răspuns:

Sincera sa fiu, am gasit si cu 5 lei laughing depinde foarte mult, daca vrei si modele etc, clar e mai scump,oricm eu zic ca ar fi mai bine sa-ti iei mai simple, mai ieftine si poti sa-ti aplici tu dupa aceea, daca mai vrei ceva in plus big grin

2 răspunsuri:
| diana_6879 a răspuns:

Eu mi-am luat de la oriflame cu 2 lei si 50 de bani ff ieftine bafta multa sper sa gasesti si tu ieftine. laughing

| thegazette a răspuns:

Pai depinde de care vrei...este si ieftine la 10 lei 20 de lei dar e si scumpe 50 lei 100 de lei.happydaca vrei cu mai multe chesty daleah te doce mai mult eu mi-am cumparat acum o saptamana si am dat 35 de leibig grin