| SuperLover a întrebat:

Cam cat costa vopseaua fara amoniac Palette Color & Gloss? Ce stiti despre ea, e buna?

2 răspunsuri:
| oana12 a răspuns:

Parerea mea (si nu numai a mea, a tuturor specialistilor pe care i-am intrebat) este ca vopseaua Palette in general este cea mai prosta vopsea. Eu mi-am ars de 2 ori parul cu ea si mai stiu si alte persoane care au patit-o. La un pret similar poti incerca Garnier. Cele de la Wella sunt iarasi foarte bune dar sunt mai scumpe. Iar cele de la Loreal, indiferent de cumoarea aleasa, se "spala" foarte repede, adica in 3 2 sau 3 saptamani deja se vede diferenta. Anyway, te sfatuiesc sa folosesti orice altceva, dar nu Palette. Mult succes!

| Cherry_3262 a răspuns:

Uite:http://www.kudika.ro/......rului.html
Scrie jos:Pret recomandat: 9, 49 lei.
Sper ca te-am ajutat.:*