| asdfghjklala a întrebat:

Cam cate kilograme se pot slabi, aproximativ desigur, in 5 luni? Daca de exemplu se inceteaza mancatul dupa ora 7, se elimina sucurile acidulate, fast foodu-ul, dulciurile, painea, si se face si putin sport, cam 30-40 de min pe zi.

6 răspunsuri:
| Maria123 a răspuns:

Depinde si de cate kg sunt in plus, dar si de fiecare persoana in parte, fiecare are ritmul sau de a slabi. Daca respecti toate astea as zice cel putin 10kg.

| BBEgirl a răspuns:

Corpul are nevoie de cate putin din toate cele mentionate, nu se fac excese. E exact ca la drogati, daca le tai de tot portia zilnica nu e bine, trebuie sa o reduci pana la eliminare definitiva. Deci nu elimina dintr-o data ce ai zis ca nu o sa fie foarte ok. Pentru mai multa siguranta consulta un medic

| Uza a răspuns:

Si eu de 2 saptamani am acelasi program ca al tau, in prima saptamana nu s-a cunoscut dar din a 2a saptamana am dat jos 4 kghappy de la 69 am ajuns la 65 si sunt foarte multumita. Daca te ti de program o sa slabesti foarte mult.
Abia acum imi dau seama cat e de usor de slabit, doar ambitie iti trebuie si in rest totul o sa fie binehappy
Spor la slabit!

| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

Pai eu am slabit 9 kg din vara...si nu cred ca am facut nimic laughing Doar atat ca am fost indragostita si asta m-a ajutat big grin

| olo a răspuns:

In jur de 10 kg, poate mai mult

| bella16 a răspuns:

Eu am o prietena care timp de o luna si jumate a alergat in fiecare zi minumum 30min si a slabit 11kg. A inceput sa manince fructe mai multe si s-a straduit sa nu manince dupa 6. Asa ca aproximativ 20 de kg poti slabi. Succes!