| Patrăţel a întrebat:

Cam cum arata o coafura cu bigudiuri mari? adica cum se vad buclele? si cu are se face parul mai frumos, cu bigudiuri mari sau mici? si aveti idee de un pret?batting eyelashes sau pret la cele cu buretelaughing?

2 răspunsuri:
| Lauric a răspuns:

Pai depinde ma pricep cu parul asa ca pot sa-ti dau un sfat. Daca ai parul scurt atunci iti sta bine cu bigudiuri mari mai ales daca ai breton si daca ai tot parul scurt atunci merge si sa te intinzi si daca esti cu parul lung merge sa te faci cu bigudiuri mici si daca ai parul scurt poti sa te tunci in spate scurt cam de 5 degete si in fata cu un deget mai sus decat umarul si dac mai ai intrebari despre par poti sa ma intrebi pe mine o sa am intotdeauna un raspuns.