| lullaby23 a întrebat:

Cam in cat timp se decoloreaza suvitele colorate cu hartie creponata?

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Dupa 1-3 spalari, depinde de hartie, parul tau ca e de poros si cat le-ai tinut.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Depinde de hârtie, dar la câteva spălări tot se duce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 3 saptamani, acum depinde de hartie!

| Pufulete456 a răspuns:

Dupa 3-4 zilewinking

| BBnikki a răspuns:

Cred ca rezista pana la urmatoarea spalare. Ar trebui sa incerci, nu ai nimic de pierdut mai ales ca nu afecteaza absolut deloc parul

| BiDiCaMiHeElA a răspuns:

L-a prima sau a doua spalare se i-au, dar daca iti faci baie o data pe saptamana sau la 3-4 zile s-ar putea sa se i-a de la prima spalare.