| listvanb a întrebat:

Cand incep reducerile la magazinele Zara, H&M, Bershka?

Răspuns Câştigător
| georgiana967 a răspuns:

S-au cam termintat reducerile la ei pentru ca deja au inceput sa bage colectiile toamna-iarna, reduceri au fost la articolele de vara dar nu prea mai gasesti nimic acum.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am vazut reduceri mari la Stradivarius, poti sa arunci un ochi pe acolo.

| deeah2elen a răspuns:

AU fost reduceri de la sfarsitul lunii iunie pana acum cateva saptamani! In Koton au reduceri la articolele de toamna/iarna!

| IonelaUrsu1 a răspuns:

Sunt magazine online unde gasesti destul de des reduceri la brandurile astea. Ideea e ca in magazinele normale perioada e prea scurta, dar pe net gasesti des.

O metoda sa fi permanent in priza cu reducerile e sa te abonezi aici:
http://eepurl.com/DYMNH