| 1234567_7921 a întrebat:

Care a fost cea mai penibila tinuta/coafura de la banchet?
Plus detalii big grin

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nu prea îmi place să critic persoane şi nici nu cred că ar fi cazul.
Totuşi...
1. Ţinuta. Nu pot spune că s-au purtat ţinute penibile, însă era o fată în pantaloni, lucru care mi s-a părur cam...
2. Coafura? Aici chiar că n-am ce comenta, toate fetele au fost la coafor şi părul lor arăta minunat. love struck

| Muflă a răspuns:

Am trecut de banchet acum 3 ani, dar îmi amintesc că o tipă şi-a luat un fel de rochie de mireasă (dar mult mai kitsch) dintr-un material lucios care semăna cu plapuma lu' mamaie. Era atât de umflată că a avut nevoie de ajutor ca să intre pe uşa restaurantului 0_o Şi mai era şi albastrul ăla electrichee hee

| continutfragil a răspuns:

Vorbesc de banchetul de anul acesta (nu la clasa mea).Am vazut pe facebook niste poze si era o fata care este destul de plinuta.Si-a luat o rochie prea stramta si i se vedea foarte rau si in plus avea si o culoare maro care nu o avantaja deloc.Arata ca o "babuta" laughing
Iar de coafuri.Erau cu parul ondulat si deoarece era multa umiditate aratau ca niste oite big grin. Cred ca acum pot fi numita "MissCritica" rolling on the floor

| TeodoraMaria98 a răspuns:

A fost o fata cu o bluza lunga foarte frumoasa era mov si cu florii de toate culori si sub ea si-a luat niste blugii largi.In fine imbracamintea erafrumoasa dar nu se potrivea deloc.Si a mai fost una cand a strigato cineva avea tocuri lungi si nu stia sa umble a cazut jos si s-a apucat de plans ca un copil din clasa a doua.