| Poinsettia a întrebat:

Care a incercat Pastilele BIO pentru cresterea parului Life Impulse?
Ce efecte a avut pentru voi? Parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| Mihaitsa22 a răspuns:

Eu nu am incercat aceste pastile dar din cate imi aduc aminte bunicul le-a folosit, ceva timp inainte. El zicea ca e multumit de rezultat, insa e nevoie sa te tii de tratament si sa il faci pentru o perioada indelungata.Si pe langa asta, zicea ca stress-ul trebuie redus, daca nu eliminat, deoarece joaca un rol important, pe langa varsta, desigurhappy

1 răspuns:
| claudiea79 a răspuns:

Mai cel mai bun remediu pentru crestera parului este samponul "Petrol Han (sau Hann)"ma spalam o data la 3 zile nu iti mai cade parul si creste foarte repede. se gaseste la carrefour si costa 14 lei aproape