| Veroniquest a întrebat:

Care balsamuri sunt mai bune, cele de la AVON sau cele de la PANTENTE?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Pantenne,cu siguranta
spun si din punct de vedere al pretului.
asa, doar ca o informatie suplimentara, Pantenne a castigat in germania locul 1 pentru cel mai bun produs.
Si nu ma mira.Produsele de la Pantenne,fie vorba de sampon, balsam, etc, au rezultate multumitoare si isi merita banii

7 răspunsuri:
| aDDa_4644 a răspuns:

Panten \m/ e cel mai bun crede-ma Avonstraight face...laughing
Panten e adevarat cum spun si ceilalti e mult mai scump decat celelalte firme de ingrijire...love struckdar e foarte bun...:*

| ioana1704 a răspuns:

Depinde de par. pentru mine panten

| Bondgirl_7645 a răspuns:

Eu am avut si de la Avon si de la Pantene, si acum folosesc tot Pantene. Pt parul meu e cel mai bun. Par matasos in continuarewinking

| purplestar9494 a răspuns:

Depinde de ce par ai si cum se obisnuieste parul tau cu balsamul respectiv dar din experienta mie nu imi plac balsamurile de la avon de looooc nici macar nu se compara cu cele de la pantene produsele de la avon pentru par nu sunt bune deloc dar cele de infrumusetare chiar imi plac unele parerea mea foloseste pantene

| Anonymous56 a răspuns:

Iti recomand cele de la Pantene pentru ca eu am folosit de la Avon si nu m-au ajutat cu nimic, ba chiar mai mult mi-au deteriorat parul.Deci,cea mai buna varianta e Pantene.

| onutzaony a răspuns:

Pantente cred eu. pentru ca am luat eu odata de la avion un sampon si mi-a facut matreata... asa ca te sfatuiesc sa iti i-ei de la pantente