| Psihiatra a întrebat:

Care crema depilatoare e mai buna? Am incercat de la Avon, dar as vrea sa stiu daca celelalte sunt mai bunewinking

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu folosesc ceară depilatoare, nu cremă sau lamă.
Pa, pa.

| LoveForShania a răspuns:

Depinde de pielea ta. Majoritatea folosesc Veet, dar eu ma irit de la ea, si folosesc de la Farmec sau am gasit o data (acum nu mai stiu, nu gasesc), de la Oriflame.

| Crisu_7532 a răspuns:

Cele mai bune creme depilatoare le gasesti de la Elmiplant. Plus ca sunt diferite, in functie de tipul de piele. Odata cu crema depilatoare, iti recomand un balsam post-depilator, ca sa previi eventualele iritatii. happy

| MANDY_2679 a răspuns:

Farmec

dar mai bine e cu epilatorul sau cu ceara kiss

| Kiyy a răspuns:

Depinde de pielea fiecaruia. De la unele poate sa ti'se irite pielea si sa te usture. Eu folosesc veet. Dar sincer iti recomand epilatorul.

| Biank_7620 a răspuns:

Cele mai bune is de la veet happy tongue

| Stephy98 a răspuns:

Weet e cea mai bunawinking Sunt baiat si stiu. Eu cu ea ma facwinking Funda...