| princess a întrebat:

Care dintre voi ati auzit sau ati folosit creme corporale care contin vitamina K, am auzit ca este foarte buna pentru pungile de sub ochi, pentru vergeturi, pentru orice cicatrice si o multime de lucruri! Este adevarat sau doar spun asta ca sa vanda cremele respective pentru ca am vazut ca sunt foarte scumpe! vreo experienta ceva cu aceeste creme minunate? Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| RoxanaM a răspuns:

Daaa, sunt foarte bune, ti le recomand eu dupa ce am nascut am ramas cu niste vergeturi pe burtica si o prietena mi-a spus despre aceste creme si mi-am cumparat.
Sunt bune si pentru hidratare, pentru aparitia ridurilor, pentru pungile de la ochii, poti folosi si ca baza pentru un machiaj.
Ce priveste pretul eu am dat 40 de lei pe o crema micuta numai stiu exact cum se numeste, era un nume englezesc, ma interesez eu!
Ti le recomand, te puppp :*

1 răspuns:
| erika13 a răspuns:

Da e buna la toate, dar la pungile de sub ochi produse care contin ecolagen