| funditza a întrebat:

Care e mai frumos: parul blond sau cel brunet?

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

Eu nu cred ca conteaza prea mult culoarea parului. E mult mai importanta personalitatea, sufletul omului. O persoana poate avea si parul verde dar daca are un suflet mare si bun asta conteaza cel mai mult.Parerea mea.Eu cred ca si blondele si brunetele sunt frumoase in felul lor.

26 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Eu cred ca cel brunet.eu sincer daca as fi blonda as fi ca o papadie, nu mi s-ar sta.

| BubuLina999 a răspuns:

Pai eu aleg bolnd, dar natural. dar vreau sa spun ca nu toate blondele sunt proaste asa ca nu inteleg dc unii spun ca stiu ce se zice despre blonde. asta e o aberatie.

| Madalina1455684 a răspuns:

Buna.
Sustin blondu-l deoarece urasc brunetelex(.
Culoarea parului meu este un castaniu[nu este vopsit]. Deci nu sunt nici una nici altawinking.
Dar daca unele persoane spun ca blondele sunt "proaste"atunci de ce tot pe blond le fac "vedete". Fac tot felul de emisiuni si brunetele stau la strada.
Sincer cunosc multe curve brunete.Astea e culoarea lor happy.
Fetele brunete sunt c-am fitoase in schimb cele blonde sunt foarte de gasca si se acomodeaza repede cu lumea.
O spun di propria experientawinking.
Deci blondu' la putere si brunetu la gunoi.Hahaha

| 009 a răspuns:

Nu imi plac blondele dar daca ar fi un blond de asta
http://www.femeia.ro/......5-0-18.jpg
cred ca ar merge mai bine decat un brunet

parerea mea

a ta care e?

| Diiiaaa a răspuns:

Clar brunet...cred ca ai auzit ce se zice despre blondelaughing

| SMTHING a răspuns:

Blond-brunet, eu asa sunt.ador parul mewu

| luna a răspuns:

Parul cel mai frumos? e cel mai sanatos si bine ingrijit.Nu conteaza culoarea.La anumite persoane le sta bine cu blond, la altele brunet, roscatul e o culoare care prinde bine anumite persoane.

| MeGhosta a răspuns:

A mai fost intrebarea asta... si daca a fost nu va mai obositi sa umpleti TPU cu aceleasi intrebari la nesfarsit straight face eu mai intai caut pe net explicatie la intrebarea mea si daca nu gasesc pun pe TPU`straight face cu siguranta ca ambele sunt superbe.winking bafta`

| ?! a răspuns:

Paru` blond (:

| Lulu_9887 a răspuns:

Eu as a alege brunet big grin

| Paywa a răspuns:

Blond:X

| madytza_7574 a răspuns:

Din astea 2 cred ca as prefera brunethappy

| Juliebelle a răspuns:

Brunet

| Mariidc a răspuns:

Cel brunet. dupa parerea mea, e alegerea ta, care iti place cel mai mult

| BoRnY a răspuns:

Salut! Cu siguranta cel brunet, si eu sunt la fel. Fundita?

| byancacool a răspuns:

Brunet este cel mai sexy

| IuliAnnA_6074 a răspuns:

Brunet

| clauss a răspuns:

Brunet, e cu stil

| IusanLivia a răspuns:

Parul brunet! :d

| MisSToXiC a răspuns:

Brunet

| Deeanne a răspuns:

Brunet:d

| gemeni6226 a răspuns:

Nu-i frumos ce-i frumos e frumos ce-mi place mie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar ca brunet, sunt innebunit dupa brunete

Răspuns utilizator avertizat
| →Ðeny :x← a răspuns:

Dupa parerea mea, cel brunetwinking

| kaulitz21 a răspuns:

Brunet:X