| Alexuta17 a întrebat:

Care este cel ma i ieftin fond de ten?

6 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Gasesti fonduri de ten foarte ieftine, chiar la 5 lei, trebuie sa te duci la magazin, dar nu la unul de produse cosmetice, poate unul universal

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Îți dai seama că dacă o să folosești unul ieftin și prost, îi poate cauza tenului.
Unul destul de ok, din punctul meu de vedere, ar fi cel de la Avon: Calming Effects nu știu cum, matifiant.
O seară plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gasesc ieftine dar nu si bune, cu multe sanse sa te umplii de cosuri si acnee cosmetica. Cel mai bine strangi bani si iti iei unul bun decat sa o dai in alte probleme. Poti incerca fond de ten de la farmasi pentru ten mat, e foarte rezistent si are acoperire mare.

| Kenya a răspuns:

Nu exista unul mai ieftin, ci doar mai prost. Incadreaza-te la minim 30 de lei daca vrei ceva cat de cat ok pentru ten. Comanda de la Avon.

| Kandia15 a răspuns:

Pai nu stiu care este, insa il gasesti la magazine laughing Dar nu ti-as recomanda si iti cumperi un fond de ten la 5 lei. Cel mai probabil o sa ai iritatii ( Caci, de fondurile de ten ieftine nu sunt bune). Asa ca mai bine opteaza pentru unul mai scumput, dar mai bun. Sau BB cream ( care nu e scump) big grin

| Just0a0dream a răspuns:

Buna!
Vazusem acum un an sau 2 fond de ten la 3 lei si ceva.Gasesti in in magazinele astea universale, sau de cosmetice mai mici, de cartier sau prin piata fond de ten destul de ieftin la cativa lei.
Am incercat si eu mai demult unul la 7 sau 8 lei parca, sa vad si eu diferenta... Avea un miros ciudat+culoarea nu e deloc asemanatoare tenului bat spre portocaliu sau galben si se vede pe fata.Mai bine mai pui cativa lei si iti iei unul la macar 10-15 lei, alea sunt mult mai ok.