| Jully_5616 a întrebat:

Care este mai bun. fondul de ten de la vichy aerateint fluid sau de la ivatherm joviale. mentionez am tenul normal, mixt si e si putin sensibil. dau fundita kisswinking

6 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Eu as zice Jovialethinking

| loveinshadow a răspuns:

Cel de la vichy se simte mai bine pe piele din cate am observat eu si acopera foarte bine!

| PetreConstanta a răspuns:

Lasa fata cum ti-a dat-o Dumnezeu Nu mai da cu fond de ten Imbatraneste vei arata groaznic

| proasta14 a răspuns:

Eu cred ca ti-s-ar potrivi fondul de ten de la vichy ca tu esti sensibila!

| Jully_5616 explică:

Dar si cel de la joviale e pentru ten sensibil

| Jully_5616 explică:

Vichy am incercat insa nu am fost deloc multumita. nu acopera nimic. dar as mai vrea niste pareri cu exemple proprii :*