| chels95 a întrebat:

Care fete vi se par cele mai atractive: blonde cu ochii albastri sau verzi si pielea alba sau satenele cu ochi caprui sau verzi cu pielea maslinie?

Răspuns Câştigător
| oana_8373 a răspuns:

Satena cu ochi caprui:X

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Si, si. day dreaming Dar parca tot blondele imi plac mai mult, sunt putin mai speciale, mai rare si blondul intinereste...winking day dreaming

NOname
| NOname a răspuns:

Hey, frustratelor! laughing Cele care mi-ati dat "stupide" din invidie, prostie, rautate oh go on, mai mergeti si voi sa va culcati sau sa faceti vreun dus rece, caldura va face rau la capatina! oh go on laughing Nu mai ganditi deloc! oh go on Nu mai puteti sa acceptati si alte pareri?! E chiar atat de solicitant pentru creierasul vostru?! laughing oh go on

| Angiutssa a răspuns:

'Cuz i'm a gypsy...Are you coming with me.

| Frrramboise a răspuns:

Varianta a 2-a.Satenele...cu ochi capruibig grin si eu sunt satena

| oana_8373 a răspuns:

Satene cu ochii capruiwinking

| ThePoet a răspuns:

Varianta 2 = gypsie laughing deci 1

| puffa_6346 a răspuns:

Desi sunt satena cu ochi albastrii mi-ar fi placut sa fiu bruneta cu ochii verzismug

| xtina a răspuns:

Prima varianta! Pentru ca eu sunt asa!

| l0rre a răspuns:

Daca ai fi zis acolo la prima bruneta, ziceam pe aia.
Dar asa sunt si pentru, si pentru.

| cosmin_2318 a răspuns:

Mie imi plac brunetele cu ochii caprui sau negrei is inebunit dupa ele:X

| x_7728 a răspuns:

Hai baietii cu raspunsurilelaughing

| x_7728 a răspuns:

Si totusi sa dau si eu un raspuns, desi sunt fata: bruntele cu ochi albastri.

| alexH a răspuns:

Varianta a 2-a, clar.
Bacetarziuii, dar cine a spus ca satenele cu ochi caprui sunt tiganci? Probabil vii din pesteri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda ca ochii albastri love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonde cu ochi albastri super