| Ramonaaaa a răspuns:

Mi se par ambele foarte drăguţe dar a doua,cea în tonuri calde,e mult mai ok.
Întotdeauna am avut ceva cu tonurile de maro,culoarea mierii,crem,portocaliu foarte deschis.
Imprimeul floral este pe trend vara asta şi chiar şi toamna.A doua geanta,deşi are tot motive florale, imprimeul este ceva mai rece, mai puţin degajat, mai bine "organizat".
Eu ţi-aş sugera a doua geanta :X. Dacă o găsesc prin magazinele Meli-Melo, cu siguranţă mi-o cumpăr şi eu.

| lovemusic90 a răspuns:

Mie mi se pare asta mai draguta, cu nuante vii, perfecta pentru vara.
http://melimeloparis.ro/......sg12v.html