| Alexandra_1516 a întrebat:

Care stie daca o satena se poate face blonda?

Răspuns Câştigător
| s3xy0girl20 a răspuns:

Da dc nu? eu am parul saten inchis si m-am facut acum 2 ani blond deschis dar a iesit inchis... din cauza ca nu m-am dat cu decolorant mai intai asa ca daca vrei sa iti iasa nuanta dorita da-te cu decolorant mai intai si dupa aia cu vopsea de par dar ai girja ca decolorantul sa fie de ft buna calitate ca sa-ti arda sau deterioreze parul ok? daca nu prea te descurci mergi la coafor
Sper ca te-am ajutat:*

1 răspuns:
| GeorgiSiAtat a răspuns:

Pai depinde. daca ai parul saten deschis te poti face daca il ai mai inchis. nu stiu ce sa zic.depinde de culoarea tenului; D>. plzz funda nu am mai primit