| xReminisce a întrebat:

Care stie un site de unde poti cumpara lampa UV, tipsuri, geluri [diferite chestii pentru a alica unghii false cu gel]?

[dau funda]

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| comeflywithme a răspuns:

Stiu un site de unde eu procur mereu tot ceea ce am nevoie pentru salon..preturi super bune si calitate. Toate clientele apreciaza gelurile UV si lampa de la www.trendis.ro. iti recomand si tie :)

| GeorgePosh a răspuns:

Recomand gelurile de pe https://www.ilovenails.ro au geluri uv profesionale si livreaza in toata tara. Preturile sunt corecte