| DeeDee28 a întrebat:

Care sunt cele mai potrivite coafuri pentru parul lung? (cam pana la coate)... daca se poate dati-mi si poze ...multumesc anticipat happy (fundita)

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

La acest link gasesti foarte multe si interesante http://www.topsaloane.ro/_new_coafuri-par-lung.php

| jolie a răspuns:

Daca vrei poti incerca un salon virtual sa si vezi totodata cum iti sta etc intra pe top saloane virtuale iti pui o poza a ta si veziwinking

| DeeDee28 explică:

Nu e pentru nicio ocazie... pur si simplu am nevoie de niste idei pentru ca m-am saturat sa il prind in coada sau sa il las pur si simplu desfacut...de preferat sa fie prins dar se poate si pentru par desfacut

| Rainbow FisH a răspuns:

Daca ai specifica pentru ce e coafura.
Daca ai vrea sa fie de ocazzie sau pentru o oarecare zi
sau daca ai vrea parul prin sau lasa ne-ar fi mai usor sati dam un model.