| mardeamor a întrebat:

Care sunt dupa parerea voastra cele mai frumoase fete normale sau vedete, naturale sau machiate(link cu poze) mersi (dau funda)love struck

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai frumoase sunt romancele:X (nu alea modificatechatterbox)

| Primo a răspuns:

Depinde imi plac atit vedetele cit si fetele normale si prefer sa fie naturale poze hmmmm nu am acum ce link sati arat poate alta data happy

| Daniela_Ionela_1995 a răspuns:

Eu cred ca o fata poate fi foarte draguta si fara machiaj, dar un machiaj usor atunci cand mergi undeva nu strica si ce pot spune si vedetele sunt frumoase machiate