| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca fetele sunt mai frumoase machiate sau naturale?happy

10 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Si si. Dar eu prefer fetele care se machiaza mai rar gen, majoritatea timpului fiind nemachiate.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackChocolate1 a răspuns:

Machiate,dar simplu, nu rosu aprins pe buze si verde smarald pe ochi.

| MariaSerenaBlumore2 a răspuns:

Si machiate dar si nemachiate happy eu cred ca machiajul nu schimba foarte tare o fata, numai noi fetele ne vedem mult mai frumoase machiate (desigur, numai in unele cazuri)hee hee

| Dya7788 a răspuns:

Depinde, daca stii sa te intretii, arati bine si fara machiaje. Cand esti tanara nu e bine sa te machiezi. Mai mult pentru doamnele invarsta sunt create. Intotdeauna, ca sa fii mai frumoasa, ai nevoie de un ruj roz deschis pentru buze cat mai naturale si putin lipgloss pentru stralucire. Dar cu un strugurel facut acasa poate inlocui orice intrument de machiare.

Funda?

| Offybel1 a răspuns:

Pai...machiajul astupa unele defecte. Orice fata arata cel mai bine naturala, dar daca e ceva grav si trebuie sa-l astupe urgent nu cred ca Ar strica putin machiaj si daca chiar vrea machiaj Fara motiv el Ar trebui sa fie Folosit astfel incat sa arate cat mai natural, ca lumea sa creada ca persoana e frumoasa natural.

| Colniceanu_Viorica_1977 a răspuns:

Machiate foarte discret.