| ellaella a întrebat:

Care va place? http://www.infomariaj.ro/......omia/5850/

Răspuns Câştigător
| Angiutssa a răspuns:

Numarul 20.Pentru ca este cea mai simpla.Nu-mi plac volanasele, volanele si pietricelele in exces.

12 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

17 si 20

| ConstiintaTa a răspuns:

21... e tzoopel tale...:X:X::X are volanasele alea nici prea mari nici prea mici e simpluta si eleganta intr-un cuv. perfecta>>parerea mea

| ellaella explică:

Preferata mea e nr. 12. Am vazut rochiile din colectia noua Pronovias, vai sunt absolut superbe.

| ellaella explică:

Modele din colectia Veromia sunt oferite de Best Bride (in Bucuresti si daca nu ma insel si in alte orase din tara). O alta idee ar fi sa discuti cu un croitor, dar se poate ca pretul cerut de el (care include materiale, tipar, coasere, etc.) sa fie mai mare.

| ellaella explică:

Modele din colectia Veromia sunt oferite de Best Bride (in Bucuresti si daca nu ma insel si in alte orase din tara). O alta idee ar fi sa discuti cu un croitor, dar se poate ca pretul cerut de el (care include materiale, tipar, coasere, etc.) sa fie mai mare.

| Shuellen a răspuns:

Numarul 11 si numarul 16 sunt foarte elegantewinkingSunt chiar superbe si feminine; au si acele "volanase" care sunt finute si nu incarca rochiawinking

| jp a răspuns:

De unde imi pot face rost de aceste rochii?happysau pe cineva care poate sa le realizeze?

| positivity a răspuns:

Mie imi place nr 12.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca numarul 19, desi nu imi place in mod deosebit nici aceasta(are cateva detalii care nu sunt pe gustul meu, dar in mare e ok).

| djciupi a răspuns:

Nr 16 e frumoasa :X

| IsabellaMaria a răspuns:

Nr-ul 19, este foarte frumoasa si eleganta happy.