| TrustMe a întrebat:

Cat costa benzile depilatoare pentru mustata?

Răspuns Câştigător
| beka a răspuns:

Cele mai ieftine vreo 7 lei, iar cele scumpe pot ajunge si la 20 d leihee hee

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cel mai bine e sa-ti dai mustata jos cu ceara calda, benzile nu prea isi fac treaba nu prea trag firele de par eu am dat 20 de roni pe ele dar nu-s bune. O zi buna!

| Messyhair a răspuns:

Eu am cumparat de la farmacie, firma Kraver, sau ceva de genul.Sunt cele mqai bune si costa vreo 15 lei maxim.

| Crisstina a răspuns:

Eu am de la Geroccosen. sunt foarte bune si sunt cam in jur de 10 lei.

| Dienutsaa a răspuns:

Ma refer la o banda nu la toata cutia.laughing