| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa o albire a dintilor? Ce cabinet/e mi-ati recomnda?(din bucuresti)

Răspuns Câştigător
| tpuu a răspuns:

Nu iti recomand o albire a dintilor.
asta depinde si de varsta ta.
de ce spun asta. pentru ca atunci cand iti albesti dintii la o varsta anume sau pe parcursul vietii tii poti strica ingrozitor de rau.
pai o albire a dintilor se face la orice stomatolog.pretul nu il stiu, nu as vrea sa te dezorientez. du-te la un stomatolog si intreaba sa te informezi. iti va spune si cat este pretul.

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Nu iti recomand albire pentru ca subtiaza smaltul fa oun detartraj si florizare costa cam 50-100 ron happy

| 10011993 a răspuns:

Nici eu nu recomand albirea dintilor la cabinet!