| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa o pereche de conversi intr. o singura culoare.adica ori negri, verzi, rosii, dar de aia mai inalti?

5 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Sunt de la 150 lei in sus.
Eu ultima oara am dat pe o pereche de conversi scurti 199 lei, dar erau din noua colectie.Erau si mai ieftini.

| Bishop a răspuns:

Originali? În jur de 200 de lei.
Imitaţie? Cam 35 de lei.

| αℓγήα ツ a răspuns:

Depinde de marca.
eu mi-am loat de la patrol cu 90 lei pe roz
tot patrol am vazut kaki:65lei, roz 90, rosii 83 leithinking
all star 159 ron[pe roz]. 163 pe albastru si cred ca am vazut pe negru dar ca sireturi mov[mrg merg schimbatelaughing] cu 235happy
depinde.nu`i un pret fixhappy

| RXN a răspuns:

Depinde, in jur de 150 de lei cei mai ieftini.thinking

| Ana_6561 a răspuns:

Www.u-man.ro cei mai tari papuci:X