| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa o pereche de shoes?(skateri)
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mikEwiLLa a răspuns:

Pe America skate sunt cei mai ieftini, dar sunt de calitate. Mi-am luat acum 2 ani o pereche si sunt impecabili, extrem de rezistenti.
Acum depinde sa-ti gasesti perechea care iti place. Sunt foarte multe site-uri pe care gasesti, dar cele 3 sunt cele mai diversificate.

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Gasesti mai multe modele, aici : http://www.baseshop.ro/categ/29. Poti vedea si preturile. De obicei uni buni costa intre 100-300 de lei.

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Shuuuziii smug XD pai depinde, cei mai ieftini pot fi de 50 lei straight face dar sunt destul de prosti ca se strica repede. o pereche buna poate fi pana in 250 lei straight face poti gasi si la 100 destui de buni

| oanaoany a răspuns:

Depinde de material de felul in care sunt lucrati sunt de aia la 60 de lei dar prosti:p sunt si la 300 de lei eu mi-am luat si sunt extrem de multumita mau tinut 2 saptamani ca nicio pereche bine daca nu faci tot felul de scheme cu ei te tine si un an
tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Mădu_1945 a răspuns:

Hey.
Preturile difera de la 50 de lei pana la vreo 200 de lei.
Depinde si de calitate.
http://shop.americaskate.ro/detalii-adidasi/fete/78-as03.html
Bye'bye:-h

| xyxy97 a răspuns:

In jur de 85lei noi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde...de obicei de la 100 de lei in sus