| MetalHead04 a întrebat:

Cat de buna e vopseaua L'Oreal preference? Rezista? Iti iese ca pe cutie?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este destul de buna dar nu rezista mai mult ca celelalte vopsele[acum depinde si de nuanta], mie niciodata nu mi-a iesit exact ca pe cutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti blond platinat sau alba in cap, da iti iese ca pe cutie in rest nu prea. Nu are putere mare in privinta decolorarii. Arata si pe cutie tranzitia. thinking Mie imi place kalosul mai ales ca pot sa imi iau un oxidant mai mare daca vreau culoarea mai intensa sau deschisa.
Poti incerca si sa folosesti vopseaua l'oreal si oxidant kalos mai mare de 6. Acum depinde si de la ce nuanta pleci si unde vrei sa ajungi.

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Da e buna i-ti iese ca pe cutie

| ninacool a răspuns:

Desigur am incercat si eu si iese exact cum arata pe cutie, dar doar daca o aplici cum trebuie Succes.