| angelinaa a întrebat:

Cat sunt de bune bigudiurile mari pentru indreptarea parului?

3 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna Angelinaa.
Sunt OK si bigudiurile mari, doar ca nu fac parul asa cret, ci mai mult ondulat.
Sunt insa si bigudiuri electrice, foarte laudate, care sa incalzesc, se pun pe parul ud si freza e gata mult mai repede si mult mai bine: http://goo.gl/CnTsy
Succes;)

| xcopiluljudecat a răspuns:

Buna.Sunt destul de bune si bigudiurile mari dar mai bune sunt cele mici.Deoarece cele mari iti car rupe parul.Credema am incercat si eu... Funda?

| angelinaa explică:

Eu am parul ondulat si il vreau drept...ma refeream daca sunt bune bigudiurile mari ca sa mi-l indrepte