| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp trebuie sa faci exercitii pentru fese(fund) acasa si cate pe zi pentru a se vedea rezultate?

3 răspunsuri:
| dddnnnaaa050400 a răspuns:

Este recomandat sa faci exercitii pentru fese in jur de 2-3 saptamani dar trebuie sa le faci regulat si in fiecare dimineata sau/si seara. funda?

| DoubleBis a răspuns:

O luna faci genoflexiuni pana la nivelul genunchiului. In prima zi faci 50, in a doua 60, in a treia 70, in a patra nimic, in a cincia 85 si tot asa din 10 in 10 faci cate trei zile exercitii si a patra te opresti.