| Sara2 a întrebat:

Cat trebuie sa aiba marimile o fata normala (adica ma refer care nu e model), eu am
sani: 87 cm
talie: 73 cm
solduri: 97 cm
inaltime 1.71 si 64 kg, cam cat ar trebui sa slabesc?

6 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Mai bine pui o poza cu tine fara chip.

| trompeta a răspuns:

Pai la sani 90 cm, la talie 60 cm, la fund 90 cm.astea definesc perfectiunea...nu trebuie sa lucrezi prea mult ca sa te apropii de masurile astea. Pentru inaltimea ta 60 kg ar fi ideal. Ar trebui sa te axezi putin pe solduri. Bafta!

| Ichigo a răspuns:

O fata normala e o fata normala... nu o curva care striga dupa atentie si urmeaza deodata 300 de cure...

| Attomm98 a răspuns:

Mama ba-i ce naiba...esti super ok... daca ai 1.71 ar trebui sa ai 61 de kg da nu-i nimic

| nBlade a răspuns:

Cred ca la 58 59 de kg.la cum explici tu dimensiunile...

| GrALEX a răspuns:

Cred cai arata asa bine