| anonim_4396 a întrebat:

Cat va costa uniforma scolara pe an,, daca aveti una desigur?

3 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Eu am uniforma si pe an ma costa 50-60 de lei,dar cum a fost si anul trecut si anul acesta am purtat-o pe aceeasi, deoarece inca mai imi era buna si arata bine.
Uniforma mea este alba in carouri albastre, iar peste am ca un fel de cartigan de un albastru foarte inchis si guler alb.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am aceeasi uniforma din clasa a 5 a, nu mi-am cumparat niciuna noua si nici nu am modificat-o (si acum sunt intre-a saptea)este ceva in genul celei din mijloc... http://www.google.ro/......tp?/imgres atunci cand am cumparat-o imi venea ca o carpa cu 5 marimi mai mare:) si am dat cam 50 de lei pe ea.

| Ina014 a răspuns:

Uniforma scoalara speciala nu am din pacate deoarece nu a fost adoptata inca asa lege la noihappyeu la scoala port de obicei blugi si maiouri, pulovere...