| anonim_4396 a întrebat:

Cate fundite de par aveti in colectie?

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Nu am niciuna.
Motive? N-am par.

Hellooo, tu crezi ca le-am numarat?
Vreo 5-6.

| Bitzy a răspuns:

Buna! Interesanta intrebarea ta! Mai ales ca mi-ai starnit curiozitatea! Daca stau sa ma gandresc nu am mai mult de 2 dar deoarece mi-ai starnit curiozitatea am cautat niste site-uri gen:http://www.mayra.ro/......te-de-par/ si cred ca o sa am multe de acum in colo! Numai bine! Sper ca te-am ajutat!

| ChocolateAddict a răspuns:

Cred ca vreo 2 clamehappy

| meliomeli a răspuns:

Eu imi fac fundite si dupa le lipesc cu pistolul cu lipice de clama. Am inceput sa fac asta acum 3 luni si fac cate 2-3 pe zi depinde daca am timp. Le-am numarat si am 69. Am muuuuuuulte. Daca vrei sa faci si tu fundite ai nevoie de :
-pamblica
-ata
-ac de siguranta
-clame
Daca vrei sa fie asortate sau nu.
Si iti pui imaginatia la contributie daca vrei poti sa te uiti pe youtube, eu ti asi da niste videoclipuri numai ca eu acum am modem si daca ma uit pe videoclipuri si se scade mult din giga bitz.
Sper ca te-am ajutat.

| 1n3x a răspuns:

X

| TorenT a răspuns: