| Amelia94 a întrebat:

Cateva sfaturi pentru cresterea mai rapida a parului? FUNDA cel mai bun raspuns iar restul voturi.

Răspuns Câştigător
| marina28 a răspuns:

Ulei de ricin :il aplici la radacina sau cumperi de la farmacie fiole cu diferite tipuri de vitamine( preferabil A sau E ) pe care le pui in apa si apoi iti inmoi parul acolo. Nu ajuta doar cresterea. Sunt bune si pentru "sanatatea" parului. Sau mai exista diferite pastile la farmacie speciale pentru stimularea cresterii parului.

4 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Gasesti aici masti pentru par http://spa-acasa.blogspot.com

| AngelCrystals a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta la crestere paralui sau daca nu exista de la gerovital o solutie si un sampon pentru cresterea parului si oprire caderii acestuia.

| l1feincolor a răspuns:

Buna! Am auzit insa nu am folosit,. de amestec de lamaie cu ulei de masline dupa spalarea cu sampon si tinut 10-20min si apoi iar spalat...si deasmenea iti recomand sampon Klorane se gaseste in farmacii cam la 250ml accelereaza cresterea parului happy
Funda!? :X; x

| AlexutzaG a răspuns:

Mananca multe lactate.laughingla mine a functionat.acum 2 ani aveam parul pana la fund si acu il am putin mai scurt.am mancat mult iaurt