| Ionut_Albu_2000 a întrebat:

Cati bani primesti de la Avon pentru a fi reprezentant?

Răspuns Câştigător
| Zanisoara a răspuns:

Cum a zis zis si Helpmeforfree bani tai reprezinta discountul.La primele 2 campani ai discount de 15% din suma pe care o strangi.Deci calculeaza tu cat iti iese in functie de cat strangi.de ex daca strangi 150 lei, ca sa afli cat iti iese faci"15*150/100=22,5 lei.Iar din a treia campania discountul tau se mareste la 30%. Cand te inscri vei participa la Avon junior unde vei castiga si produse gratis pe langa discountul pe care il primesti. Daca mai vrei detalii sau ai vrea sa te inscri lasa mesaj privat sau da-mi un email pe simona.bruma25@gmail.com

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cat de mare e comanda. Din totalul comenzii primesti si tu un mic procent dar la AVON din cate am inteles e printre cele mai mici.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Zero lei zero bani, baga te la avon, cîstig au ei.

| JetBlueJet a răspuns:

Nu primesti nici un ban.
Ai doar reducere la produse si pe unele ti le mai ofera si gratis.

| Helpmeforfree a răspuns:

LOL.

Uite:
Tu nu primesti nici un ban de la avon insa oamenii care dau comandaiti platesc mai devreme, si aia de la avon idi fac reducere(ca si cum ai avea 100 de la colegi si ei iti dau la 80 ca ai reducere, 20 sunt ai tai)

| Gabriela_Gabriella_1997 a răspuns:

Poti incerca la oriflame ai procent de pana la 40÷in functie de valoarea comenzii plus cadouri. Sau la Lady's ai procent de pan la 42÷. Produsele sunt de calitate foarte buna la ambele firme. Te pot ajuta oricand ai nevoie cu informatii inscriere si orice doresti la adresa hetriuc.lucia@yahoo.com.

| Toma_Andrei_1998 a răspuns:

Daca doresti sa devii Consultant Oriflame si sa castigi bani trimite mi mail la adresa mea andreitoma273@yahoo.com si te pot invata tot ceea ce trebuie sa stii pentru a ti crea propria afacere pentru a castiga bani constant.