| Adriana_Barancea_1982 a întrebat:

Caut o aplicație pentru editarea pozelor care sa fie disponibilă pe iOS, fara vsco si Facetune2, vreau sa aibă opțiunea de micire nas, si sa fie fara plata

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Aș putea face-o eu în Photoshop (mi-aș exersa skill-ul în Photoshop
totodată).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retouch Me: Body & Face Editor
sau
Face & Body Photo editor Lite

| Moraru_Emma_1997 a răspuns:

Recomand Beauty plus. Programul are sigla de culoarea roz. Poti încerca și Perfect 365. Acesta este super daca dorești sa vezi culoarea parului, idei de make-up sa testezi pe fata.