| Roxytza_1134 a întrebat:

Ce as putea purta pentru balul boboceilor... avnd in vedere ca sunt doar invitata, adica eu sunt a 7-a si balul e pe cei de a cincea?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Si ce? Asta inseamna ca nu trebuie sa fii frumoasa? Iata niste sugestii: http://www.karena.ro/......ru_banchet

| EvangelineDS a răspuns:

O rochie roz rosie sau albastra [sunt la moda] pantofi cu toc si o poseta parul in coc sau ondula funda pls n-am niciuna

| Nicoletta_9240 a răspuns:

Jeansi, pantofi cu toc, o bluzita/tricou sau top ceva cu sclipici smug Si plic neaparat! Si parul indreptat cu placa si cateva bucle big grin