| LoveMadScience a întrebat:

Ce as tunsoare as putea sa imi fac daca am parul filat si lung pana la umeri? Si cu o poza daca se poate big grin

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Uite: http://lyla.ro/tunsori/tunsori-filate/
Mai uită-te şi la alte articole de pe site
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinand cont ca este filat nu poti sa il prinzi sau sa faci vreo impletitura. De tuns nu are rost sa il tunzi. niste bucle zic eu ca ar prinde bine. Sau eventual pti incerca ceva de genul in fata mai scurt in spate mai lung.

| comsacodrut a răspuns:

Scrie pe net tunsori par lung si filat ca asa am scris si eu dar nu am putut copia poza